TOVAR V AKCII

naša cena 35,00 EUR
skladom
naša cena 12,00 EUR
skladom
naša cena 21,00 EUR
skladom

LYONESS
Lyoness

Nákupné spoločenstvo Lyoness

Lyoness, založený v roku 2003, ponúka svojim členom peniaze späť z každého nákupu. Pôvodne začínalo v štyroch krajinách, v súčasnosti sa vyvinulo na medzinárodnú spoločnosť ponúkajúcu všetkým účastníkom jedinečnú Win-Win situáciu. Lyoness poskytuje globálnu sieť, z ktorej profitujú členovia aj partnerské spoločnosti. Členovia dostanú späť peniaze, zatiaľ čo partnerské spoločnosti získavajú lojálnych zákazníkov a radi im poskytujú špeciálne výhody.

Lyoness je momentálne aktívne v 33 krajinách Európy ako aj v USA, v Kanade, Brazílii, Spojených arabských emirátoch, v Katare, v Južnej Afrike a v Ázijsko-pacifickej oblasti (Hongkong, Macao, Austrália, Filipíny, Thajsko, Nový Zéland) a teší sa celosvetovo z viac ako 3.3 milióna členov.

Nakupovanie bez hraníc

Viac ako 36 000 partnerských spoločností v súčasnosti v 45 krajinách po celom svete sa stará o neobmedzené nákupné možnosti. Až 4 000 online obchodov ponúka výber zhruba 170 miliónov produktov, a to už v 45 krajinách.

 

Registrujte sa teraz bezplatne

Je to jednoduché: potrebujete len kompletne vyplniť a potvrdiť online registračný formulár. Následne dostanete v SMS a e-mailom vaše osobné členské číslo, ako aj prístupové dáta pre váš Online Office.

LYONESS registrácia
Meno a priezvisko: *
Ulica a číslo: *
PSČ: *
Mesto/Obec: *
Dátum narodenia: * img
Mobilný telefón: *
Email: *
 
Komentáre k Lyoness

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

 

N2NlOT